HAYAL DİYARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HAYAL DİYARI

HAYAL DİYARI

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ASKER SÖZLERİ 2

YazarMesaj
sedat210132
Admin
Admin
sedat210132

ASKER SÖZLERİ  2 Empty
MesajKonu: ASKER SÖZLERİ 2   ASKER SÖZLERİ  2 Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2007 10:24 am

Ha bu vatanın ekmeğini yemişim ,ha uğruna bir kurşun!

Ekleyen : Ekleme Tarihi : 19.08.2005 Arkadaşına gönder!
--------------------------------------------------------------------------------
Korkusuzdur dağların efesi, titretir haini kaplanların sesi, madalya gibi duruyor başında, kahramanlık timsali, BORDO BERESİ

Ekleyen : komando Ekleme Tarihi : 19.08.2005 Arkadaşına gönder!
--------------------------------------------------------------------------------
Vatan, uğruna can vermeyi bilenlerindir.

Ekleyen : Akın Ekleme Tarihi : 10.10.2004 Arkadaşına gönder!
Dağlara çizmişler resmimi komando koymuşlar ismimi belki birgün geri dönemem diye göndermişler sana resmimi. Dağlarda çiçekler soldu zaman, göklere bulutlar doldu zaman, yağmurlar sel olup aktığı zaman inanki bir tanem ben ağlıyorum..

Ekleyen : H TOKGÖZ Ekleme Tarihi : 09.10.2004 Arkadaşına gönder!
Mehtap gibi kızın olacana Şafak gibi oğlun olsun.

Ekleyen : kanka 5234 84/3 Ekleme Tarihi : 21.10.2004 Arkadaşına gönder!
Öyle masum durduğuma kanma sakın tezkerem 295 olsada "FİRARIM" yakın

Ekleyen : yorke Ekleme Tarihi : 30.10.2004 Arkadaşına gönder!
Biz komando değilizki her dağda leşimiz olsun biz bahriyeli değiliz ki her limanda sevgilimiz olsun biz jandarma değiliz ki sırtımızda çantamız olsun biz HAVACI yız kızım bırak bizimde havamız olsun

Ekleyen : mebsçi02 84/3 Ekleme Tarihi : 01.03.2005 Arkadaşına gönder!
Sevme kızım ben 'ASKERİM' ben toz toprak kokarım. Elini uzatsan silah gibi tutarım, benim gözlerime bakma sana düşman gibi bakarım, ben uyku nedir bilmem geceleri nöbet tutarım, gece gelme bana parola işaret sorarım, ben disko dans bilmem yürüyüş kararı sayarım. Çünkü ben JANDARMA'yım. Elbet biter sayılı günler

Ekleyen : erdinç Ekleme Tarihi : 16.05.2005 Arkadaşına gönder!
Güzel Mehmetciklerimiz size her gece her gün duva etmekteyimdir insallah Allah sizin yardimciniz olur sizleri korur sizleri cok ama cok seviyoruz yurdumuzun melekleri....

Ekleyen : deniz Ekleme Tarihi : 12.08.2005 Arkadaşına gönder!
eyy bizi korumak icin topraga düsmüs asker... 1000 kere öpsem o pak anlini deger kandili muhaber tasindan aksin gel tarihe gömelim desem seni sigmasin

ALINTIDIR

ASKER SÖZLERİ 2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ASKER AKA EV