HAYAL DİYARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HAYAL DİYARI

HAYAL DİYARI

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

msn nickleri 8

YazarMesaj
sedat210132
Admin
Admin
sedat210132

msn nickleri 8 Empty
MesajKonu: msn nickleri 8   msn nickleri 8 Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2007 10:42 am

Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için... Özür dilerim seni orda beklettiğim için... Yaptığım her yanlış için özür dilerim.

Ekleyen : Webmaster Ekleme Tarihi : 06.06.2004 Arkadaşına gönder!
--------------------------------------------------------------------------------
Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep oluyor. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar ve senden bir kereliğine olsun beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için kendine fırsat vermeni istiyorum. Yine eski günlerdeki gibi olalım sevgilim. Seni çok seviyorum.

Ekleyen : Webmaster Ekleme Tarihi : 06.06.2004 Arkadaşına gönder!
--------------------------------------------------------------------------------
Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor? Yok nafile uyku tutmuyor çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda... Tüm kalbimle özür diliyorum. Seni seviyorum?

Ekleyen : Hakan Kara Ekleme Tarihi : 06.06.2004 Arkadaşına gönder!
Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye...

Ekleyen : Hakan Kara Ekleme Tarihi : 06.06.2004 Arkadaşına gönder!
Özür dilerim elini tuttuğum için, özür dilerim gözlerine baktığım için, özür dilerim seni sevdiğim için ve yine özür dilerim seni insan sandığım için...

Ekleyen : Cadı Ekleme Tarihi : 18.07.2004 Arkadaşına gönder!
Dal rüzgarı affedermi ? Kırılmıştır bir kere... Bunu biliyorum yinede senden af diliyorum ve bunu bilmeni istiyorum; En asil intikam affetmektir.

Ekleyen : BEBEGIN Ekleme Tarihi : 23.07.2004 Arkadaşına gönder!
Senin için yaptıklarımı yazmaya kalksam satırlar yetmez! Senin için düşündüklerimi anlatsam aklın almaz. Bir hata yüzünden böyle herşey bırakıp gidilmez güzelim..

Ekleyen : memetCAN.Demokan Ekleme Tarihi : 25.01.2005 Arkadaşına gönder!
Sensiz yaşamak bana haram gülüm. Sensiz geöen her güne hesap soracağım. Buda yetmezse gülüm, önünde diz çöküp ağlayacağım.

Ekleyen : ali\hasret Ekleme Tarihi : 10.10.2004 Arkadaşına gönder!
Pencereyi açarmisin? Sana posta güvercini gönderdim. Gagasinda zeytin dalı ,yapraklarının her birine binlerce özür dileklerimi kazıdım.

alıntıdır

msn nickleri 8
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» msn nickleri 9
» msn nickleri 10
» msn nickleri 11
» msn nickleri 12
» msn nickleri 13