HAYAL DİYARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HAYAL DİYARI

HAYAL DİYARI

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

msn nickleri 5

YazarMesaj
sedat210132
Admin
Admin
sedat210132

msn nickleri 5 Empty
MesajKonu: msn nickleri 5   msn nickleri 5 Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2007 10:40 am

Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen, yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olmanın ölüm oldugunu göstereyim...

Ekleyen : Webmaster Ekleme Tarihi : 05.06.2004 Arkadaşına gönder!
--------------------------------------------------------------------------------
Hayatta Dört Yanlis yaptim; Dogmak,Yasamak,Büyümek ve Umutlara Sarilmak, Bir Tek Seyi Dogru Yaptim O da SENI SEVMEK Ama Unutmusum Güzelim Dört Yanlis Bir Dogruyu Götürdü....

--------------------------------------------------------------------------------
TATLI BIRI VARDI SEVILMEYE DEGER GUZEL BIRI VARDI, GORULMEYE DEGER, IYI DOSTLAR VARDI OZLEMEYE DEGER. AMA BIRI VARDI KI CAN VERMEYE DEGER TABII KI ANLARSA EGER!

DUN CICEKCININ ONUNDE BIR GUL GORDUM, DUNYANIN EN GUZEL GULU BENIM DIYE HAYKIRIYORDU.O GULU ALDIM, AMA EN GUZEL GUL OLDUGU ICIN DEGIL...SENI GORUP UTANSIN DIYE!...

SEVMEZ OLSAYDIM SENI O YALANCI GOZLERINI, SEVMEZ OLSAYDIM SENI O IPEK SACLARINI TUTMAZ OLSAYDIM O PAMUK ELLERINI. INANMASAYDIM O YALANCI GOZLERINE!

Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum. Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum..

Ekleyen : Damla Ekleme Tarihi : 06.06.2004 Arkadaşına gönder!
Bir serçeydim sürüden ayrılmış, gökyüzünde kaybolmuş, o ise bir kartalmış avlanmaya çıkmış gelmiş bula bula beni bulmuş.

Ekleyen : Damla Ekleme Tarihi : 06.06.2004 Arkadaşına gönder!
Seni sevdiğim kadar, güneşi sevseydim, güneş bile halime acır akşamları batmazdı.

Ekleyen : GuNaH Ekleme Tarihi : 06.06.2004 Arkadaşına gönder!
Bir davetiye verdiler bugun elime, okuda gör dediler seni seveni. Okudum ağladım, inanamadim.. Senindi o davetiye, benim ismim yerine baska isim yazılmış, altina bekliyoruz diye imza atılmış, üstüne bekliyoruz diye Kalp kazılmış, DAYANAMAM gelirsem ben o düğüne.. Gözyaşlarım benden olsun sana hediye..!!!!

Ekleyen : Zor_Kiz Ekleme Tarihi : 11.06.2004 Arkadaşına gönder!
Keşke sen ben olsan ve doyasıya sevmenin ne kadar zor olduğunu anlasan, keşke ben sen olsam ve böylesine sevilmenin tadını çıkarsam.

Ekleyen : snm_mrt Ekleme Tarihi : 14.06.2004 Arkadaşına gönder!
Aşkımız için kan dökmemi istiyorsan sana dünyanın şah damarını keserim illede senin kanın olacak diyorsan mühim değil ben seni toprakta da severim.

Ekleyen : Semih Demir Ayışığı Ekleme Tarihi : 18.06.2004 Arkadaşına gönder!
Ben seni öküz gibi sevmiştim. Ama sen beni öküz yerine bile koymadın.

Ekleyen : Handsome Ekleme Tarihi : 18.06.2004 Arkadaşına gönder!
Benim kalbimi kırmak suya yazı yazmaya benzer, kırılan kalbimi düzeltmek gece doğan güneşe benzer. Sen o suya yazı yazmayı başardın şmdi güneşin doğmasını bekle...

Ekleyen : EFSANE 44 Ekleme Tarihi : 25.06.2004 Arkadaşına gönder!
Hayatta hiçbirşey ağlamaya değmez. Değen zaten ağlatmaz. Ağlarken başını dik tut ki gözyaşların seni ağlatan kadar alçaltmasın

Ekleyen : Prenses Ekleme Tarihi : 18.07.2004 Arkadaşına gönder!
Keşke yanlızlığım kadar yanımda olsan, yanlızlığımla paylaştıklarımı seninle paylaşsam, keske senin adın yanlızlık olsa ve ben hep yanlız olsam...

alıntıdır

msn nickleri 5
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» msn nickleri 4
» msn nickleri 6
» msn nickleri 7
» msn nickleri 8
» msn nickleri 9